PRODUKTY PERSONALIZOWANE EUROPOCHETTE®

 • Z TWOIM LOGO

  Zadbaj o swój wizerunek i ciesz się swoim logo umieszczonym na naszych produktach. Możesz spersonalizować etui na sztućce, podkładki pod talerze, etui na rachunki, etui na karty magnetyczne, serwetki.

 • W TWOICH KOLORACH

  Kolory i wzory można dostosować do swoich potrzeb tak, aby etui na sztućce oraz podkładki wspaniale komponowały się z nakryciami stołów lub wystrojem wnętrza.

 • Z TWOIM PROJEKTEM

  Wiesz już jak powinno wyglądać Twoje etui na sztućce? Wyślij do nas swój projekt, a my zajmiemy się resztą.
  Potrzebujesz pomocy z wizualizacją? Wesprzemy Cię przy wyborze stylu oraz na każdym kolejnym etapie tworzenia projektu.

 • RÓŻNE ROZMIARY

  Etui na sztućce oraz podkładki pod talerze z naszych standardowych kolekcji są dostępne w jednym standardowym rozmiarze. Potrzebujesz innego formatu na trzyczęściowe zestawy sztućców, pałeczki lub łyżeczki do deserów? Istnieje kilka możliwości. Nasze personalizowane etui na sztućce są dostępne w różnych rozmiarach: 10 cm x 20 cm, 7,5 cm x 23 cm itd. Jest również możliwe wykonanie na etui na sztućce dodatkowego nacięcia, w linii prostej lub w kształcie łuku.

 • TRZY RODZAJE SERWETEK DO WYBORU

  Możesz podkreślić indywidualne podejście do swoich etui na sztućce, zmieniając jakość serwetki. Oferujemy trzy rodzaje serwetki w różnych kolorach i rozmiarach. Nasza oferta obejmuje klasyczne serwetki Tissue, wyższej jakości serwetki Double Point i serwetkę wysokiej klasy, Airlaid. Więcej informacji i dostępne kolory można znaleźć tutaj.

 • MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA Z INNYMI PRODUKTAMI

  Stwórz swój niepowtarzalny asortyment spersonalizowanych podkładek pod talerze, podkładek na tace, podkładek pod filiżankę, etui na rachunek, etui na kartę magnetyczną. Zapewnimy Państwu kompleksowe rozwiązania.